Kategoriler
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Son Eklenen Ürünler
SAMSUNG GALAXY S8+SAMSUNG GALAXY S8 SAMSUNG WD80J5410AW KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİSAMSUNG WD80J5410AS KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİSAMSUNG WW80J3283KW ÇAMAŞIR MAKİNESİSAMSUNG RT62K7060SL NO-FROST BUZDOLABISAMSUNG RT62K7060WW NO-FROST BUZDOLABISAMSUNG RT53K6360WW NO-FROST BUZDOLABISAMSUNG RT50K6360SL NO-FROST BUZDOLABISAMSUNG RT46K6360SL NO-FROST BUZDOLABISAMSUNG RT46K6360WW NO-FROST BUZDOLABISAMSUNG RT46K6000S8 NO-FROST BUZDOLABISONOROUS OPTIC KABLOSONOROUS MIDI KEYBOARDSAMSUNG VC15QHNDC6B ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
Haberler
MALL OF ANTALYA SAMSUNG MALL OF ANTALYA SAMSUNG
CANTEKBİL TEKNOLOJİ SAMSUNG DIGITAL PLAZA PERSONELLERİ BOWLING TURNUVASINDA BULUŞTU ! CANTEKBİL TEKNOLOJİ SAMSUNG DIGITAL PLAZA PERSONELLERİ BOWLING TURNUVASINDA BULUŞTU !
Cantekbil Teknoloji Samsung Digital Plaza, TÜRKİYE 1. JIGGING TURNUVASI sponsoru oldu. Cantekbil Teknoloji Samsung Digital Plaza, TÜRKİYE 1. JIGGING TURNUVASI sponsoru oldu.
CANTEKBİL TEKNOLOJİ ``CEM`NİYET`` İLE BAŞARILARINI KUTLADI ! CANTEKBİL TEKNOLOJİ ``CEM`NİYET`` İLE BAŞARILARINI KUTLADI !
Samsung Derin Dondurucu Antalya `da Tüketiciler ile buluşuyor. Samsung Derin Dondurucu Antalya `da Tüketiciler ile buluşuyor.
Samsung Antalya Sosyal Medyada Takip ediliyor ! Samsung Antalya Sosyal Medyada Takip ediliyor !
Samsung Türkiye`den Antalya`da Sürpriz Ziyaret Samsung Türkiye`den Antalya`da Sürpriz Ziyaret
`ZOR YOLLAR ekibi Antalya Kipa AVM Samsung Mağazasında! `ZOR YOLLAR ekibi Antalya Kipa AVM Samsung Mağazasında!
Samsung Elektronics Türkiye CEO`su Mr.Yoonie JOUNG `un Antalya ziyareti Samsung Elektronics Türkiye CEO`su Mr.Yoonie JOUNG `un Antalya ziyareti
Kısayol Bilgisi
Son Gezilen Ürünler
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
Anket
İnternet sitemize nasıl ulaştınız ?
Arama motorlarından (google,yahoo,bing vs.)
Arkadaşdan duydum.
Yazılı,görsel basın
(Tv,gazete reklamları vs.)
Daha önce bayinizden alışveriş yaptım
Hatırlamıyorum.
Sayfalar
Satış Sözleşmesi
Teslimat ,İade ve Garanti Koşulları
Gizlilik İlkesi
Hakkımızda
Güvenlik
Sıkça Sorulanlar
Tüketici Hakları
Iletisim-Bilgileri
Hakkımızda
     
 
 
       1986 yılında Antalya`da kurulmuş olan firmamız bugüne kadar elektroniğin çeşitli dallarında gerek kendi markası gerekse diğer markalar ile çalışarak;
  • Elektronik devre imalatı,
  • Yetkili teknik servis hizmetleri,
  • Telekomünikasyon sektörü operatör abone merkezi,
  • Toptan satış ve bölge bayilikleri,
  • Perakende Mağazacılık hizmetleri alanlarında faaliyet göstermiştir.

       Antalya`da bilgili, dürüst ve güleryüzlü kadrosuyla tanınan firmamız 2016 yılına geldiğimizde 30 Yılık tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız 2005 yılında kapaklı telefonları ile adından söz ettiren ve tüketicilerin tercihi Samsung markasının gücünü arkasına alarak Samsung Electronics `in Türkiye Distribütörü Anadolu Elektronik (Anadolu Grubu) ile yaptığı bayilik anlaşması ile 2005 ocak ayında Türkiye`de ilk 5. ve Antalya`da ise ilk Samsung Mağazasını KİPA Alışveriş merkezinde açmıştır. 2006 yılında Cumhuriyet Cad. (2009-2014) Yılında Özdilek Park AVM ve (2011-2017) yılında Laura AVM mağazalarında Samsung ürünlerini Antalyalı müşterilerimizle buluşturmaya devam etmiştir. Firmamızın 2017 yılında açılması planlanan ve projesi devam etmekte olan Akdeniz `in en büyük alışveriş merkezi projesi Mall of Antalya `da ve 2018 yılı için de  1 yeni cadde mağazası açma planı bulunmaktadır. E-ticaret mağazamız ise 2004 yılında açılmış olup web üzerinden de müşterilerimize hzmet vermeye devam etmektedir.
 
      
      Cantekbil Teknoloji olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda Antalya içinde 24 saatte teslimat, 24 saatte montaj ve birebir değişim hizmeti ile Samsung `un yaşam alanlarınızı zenginleştirecek yenilikçi ürün ve teknolojilerini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.